Pościel antyalergicznaOsoby mające problemy z uczuleniem na roztocza, mają spory problem z komfortowym snem. To właśnie z myślą o nich stworzono poduszki i kołdry antyalergiczne. Co się kryje za tym pojęciem?
Pościel dla alergików nasączona jest niewielką ilością odpowiedniej substancji, która bardzo skutecznie zapobiega przyleganiu różnego rodzaju drobnoustrojów, a także pyłków kurzu.
szafy na wymiar białystok Ceny okien pcv czy okna PCV Warszawa meble kuchenne na wymiar poznań
Ponadto jest przystosowana do prania w wysokiej temperaturze, temperaturze to niewątpliwie jest wielka zaleta. To właśnie po wpływem temperatury zabijane są liczne mikroorganizmy.

Pościel nie traci walorów użytkowych i przez długi czas pozostaje puszysta i sprężysta. Ponadto zapewnia doskonałą izolacje cieplną dla naszego ciała. Wysokiej jakości materiały wykorzystane do produkcji pościeli antyalergicznej przyczyniają się do tego, że staje się ona świetnym towarem dla osób ceniących sobie poczucie wysokiej higieny podczas snu. Z całą pewnością producenci są w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.
Copyright © www.posciel.ig.pl

Oferta: Pościel antyalergiczna, pościel satynowa, pościel bawełniana